Zpět na seznam aktualit

Chytrý úhloměr pro každého řemeslníka

IGM Fachmann Digitální úhloměr s ramenem

Digitální úhloměr s ramenem FDU-002 je měřící nástroj s mnoha funkcemi. Disponuje velkým LCD displejem, na kterém snadno a rychle odečtete naměřenou hodnotu. Robustní, ale lehká hliníková konstrukce zaručuje dlouhou životnost měřidla.

IGM Fachmann Digitální úhloměr s ramenemIGM Fachmann Digitální úhloměr s ramenem

Pomocí ukazatele kvadrantu úhlu můžete na displeji sledovat v jaké pozici se nachází otočné rameno vůči tělu úhloměru. Rozsah měření úhloměru se pohybuje v rozmezí 225°. Přesunutím aretačního kolíku do jiné pozice se mění rozpětí úhlů.
Při úplném odstranění uzamykacího knoflíku dosáhnete až 360°.

Lze použít na měření vnitřních i vnějších úhlů.

IGM Fachmann Digitální úhloměr s ramenemIGM Fachmann Digitální úhloměr s ramenem

Snadné ovládání pomocí tří tlačítek: zapnutí/vypnutí, tlačítko HOLD a tlačítko přepínání mezi absolutní hodnotou (ABS) nebo vynulováním. Reálný úhel je nastaven vždy pří zapnutém tlačítku ABS. Mezi další funkce patří takzvané přerušení měření, kdy stisknutím tlačítka HOLD zůstane vámi naměřené poslední měření na displeji.
 

IGM Fachmann Digitální úhloměr s ramenemIGM Fachmann Digitální úhloměr s ramenemIGM Fachmann Digitální úhloměr s ramenem

Úhloměr může sloužit také jako vodováha, jelikož je opatřen jednou libelou.

Úhloměr disponuje i výřezem pro kontrolu pravého úhlu na konci pohyblivého ramene. Tuto možnost využijete při přeměření rámečků nebo pro kontrolu po hoblování, jestli máte dobře zúhlováno (štosováno).

Dalšími praktickými vlastnostmi tohoto digitálního úhloměru jsou indikátor vybití baterie a funkce automatického vypnutí.Výměna baterie je rychlá a snadná.Související produkty

Zpět na seznam aktualit