Zpět na seznam aktualit

Největší ruční pila s nejrychlejším řezem na světě "Katanaboy" nyní v IGM

Ruční pila Silky Katanaboy 1000

Seznamte se s největší ruční pilou na světě! Tato unikátní pila má ostří dlouhé neuvěřitelných 100 cm a je tak schopná přeříznout strom o průměru kmene 50 cm.

Tato pila je ideální pro drsnější práce, například údržbu lesních cest, řezání velkých kusů dřeva na topení nebo pro stavbu srubu. Překvapí vás, jak málo energie stačí pro dosažení čistého řezu. Navíc si s touto pilou při řezání připadáte jako středověký válečník. Katanaboy zvládne jednoduše cokoliv: mokré, suché, shnilé nebo tvrdé dřevo.

Ruční pila Silky Katanaboy 1000


Pilu Katanaboy můžeme pohodlně srovnat s motorovou pilou, ovšem bez oleje, benzínu, hluku, znečištění a náročné údržby. Pila se dobře nese díky nízké hmotnosti, váží totiž pouze 2 kg.

Zuby na pilovém listu jsou rozloženy od 5 postupně až k 2,5 zubům na 30 mm. Jemné zuby u rukojeti pomohou s prvním řezem. Agresivnější hrubé zuby poté jednoduše přeříznou kmen. Zuby jsou broušené unikátní technologií a proto zůstávají tak dlouho ostré. Pomocí uzamykacího tlačítka můžete tuto pilu snadno a rychle otevřít a sklopit. Z bezpečnostních důvodů je rozklápění dvoufázové: nejdříve se pila může sklopit do poloviny a pak (pozor na prsty!) může být pila plně sklopena.Ruční pila Silky Katanaboy 1000

Ergonomická gumová rukojeť absorbuje vibrace. Při obouručném řezání jsou ramena uvolněnější, což má fantastický účinek na řeznou sílu. Katanaboy 1000 je vyrobena novou technologií, která spočívá v potažení povrchu niklem. 

Pily Silky na světě nemají konkurenci. Japonská firma Silky kombinuje 100letou zkušenost s výrobou pil, všestrannost, řeznou sílu, jednoduchost a impulzně kalené zuby, které téměř nikdy nemusíte ostřit. Výsledkem jsou pily vhodné jak do truhlářské dílny, tak na lesnické a prořezávací práce nebo arboristiku. Jaká pila se hodí vám?

Podívejte se na Katanaboy 1000 v akci: 

Katanaboy samozřejmě nabízíme i v menších provedeních...Související produkty

Zpět na seznam aktualit