Zpět na seznam aktualit

Přijďte si do IGM vyzkoušet japonské pily Silky

prezentační dny Silky v IGM

Ruční japonské pily Silky patří mezi špičkové nástroje pro řezání suchého i mokrého dřeva. Mají velmi rovný řez a stačí jim minimum síly díky unikátnímu ostří.

IGM pily SilkyChromovaný povrch vysoce uhlíkové oceli pilového listu je mimořádně tvrdý a zároveň pružný, odolný proti korozi a účinkům pryskyřice, je jemně leštěný a snadno se čistí.

Pilový list můžeme ohnout snadno do oblouku a ten po uvolnění přejde bez deformace do původního tvaru a to vše při životnosti listu až třikrát delší než u běžné pily.

Silky Maximalizuje sílu řezu!


Přijďte si vyzkoušet Japonské ruční pily pro truhláře, tesaře, zahradu, les, arboristiku i outdoorové aktivity na prodejnu do Tuchoměřic nebo Brna – Modřic 1. a 2. srpna.

Máme pro Vás připravené tyto testovací dny v nejbližších termínech:

1.8. – 2.8. 2018 - Tuchoměřice, Brno - Modřice
Práce s japonskými pilami - dílna, stavba, zahrada

22.8. – 23.8. 2018 - Tuchoměřice, Brno - Modřice
Práce s manuální olepovačkou - olepování ABS hran, ofrézování, kapování, začištění

 

Silky mají pogumované polstrované rukojeti perfektně spojené s ocelovým jádrem, což umožňuje pevný a pohodlný úchop. Snižují vibrace a nabízí vynikající přilnavost, i když máte mokré ruce nebo při práci v rukavicích za nízkých teplot.

Jsou proto vhodné pro profesionální i amatérské zahradníky, truhláře nebo tesaře. Vynikají výjimečným designem, rychlostí řezu, rovnováhou a vynikající kvalitou. Silky jsou vyrobeny výhradně v Japonsku.

Přijďte si vyzkoušet japonské pily Silky do našich prodejních center...
 Související produkty
Silky Ultra Accel Ruční skládací pila Taico - 240-10 střední zub
1 205.00 Kč
1 458.05 Kč s DPH
Kód: 117-KSI544224

Zpět na seznam aktualit