Zpět na seznam aktualit

Vždy, když potřebujete opravdovou přesnost

IGM Fachmann Digitální hloubkoměr

Snadné, rychlé a velmi přesné nastavení nejen frézy upnuté v horní frézce, ale také vzdálenosti pravítka na frézovacím stolku nebo výšky vysunutí kotouče na pile, případně také hloubky otvoru i drážky. To vše změříte hloubkoměrem IGM Fachmann MDH s digitálním odečtem.

IGM Fachmann Digitální hloubkoměrIGM Fachmann Digitální hloubkoměrIGM Fachmann Digitální hloubkoměr

Jistě jste někdy potřebovali přesně nastavit na horní frézce hloubku drážkování a ne vždy se vám dařilo podle vašich představ. Máme pro vás elegantní řešení, jak přesně nastavit vámi požadovaný rozměr během chvíle.

IGM Fachmann Digitální hloubkoměrTento precizně zpracovaný hloubkoměr IGM Fachmann MDH vyrobený z tvrzeného plastu s digitálním ukazatelem naměřených nebo nastavených hodnot nevyužijete jen při nastavení hloubky frézování na horní frézce. Pro příklad: při nastavení vysunutí rybinové frézy pro vytváření rybinového spoje pomocí cinkovacího přípravku. Jeho využití je však daleko širší, například na kotoučové pile, kdy bude třeba nastavit vysunutí kotouče ze stolu při vytváření drážky na záda skříní. Dále jeho služeb využijete také u frézovacího stolku, ve kterém máte upnutou horní frézku. Pohodlně a snadno nastavíte jak hloubku frézované drážky nebo polodrážky tak šířku polodrážky, případně drážky odsunuté od okraje frézovaného materiálu.


Součástí digitálního hloubkoměru je odnímatelný měřící kolík, pomocí kterého snadno změříte hloubku otvoru, nebo drážky až do 55 mm. Tímto způsobem snadno změříte hloubku otvoru na misku u dvířek skříní.

Velkou výhodou jsou praktické nohy, opatřeny magnety pro lepší přichycení k ocelovým stolům strojů.Související produkty
IGM Fachmann Digitální hloubkoměr
573.00 Kč
693.33 Kč s DPH
Kód: MDH-001

Zpět na seznam aktualit