JET JCDC Cyklonové odsávací jednotky

 

• Účinná cyklonová technologie.
• Nízká hlučnost.
• Dálkové ovládání s časovačem.
• Účinná filtrace i jemnáho prachu 2 mikrony.
• Masivní kovové provedení.
• Kovový kontejner na odpad.
• Čištění filtračního nástavce bez demontáže.
• Dvoustupňové filtrování pilin a prachu.
• Mobilní kola cyklonu a odpadní nádoby.

 

Filtr

Pevně zabudovaný mikrofiltr neomezuje průtok vzduchu, což zvyšuje celkovou účinnost filtračního systému. Skládaný povrch s mikrofiltračním materiálem zachytí i ty nejmenší částice již do 2 mikronu. Filtrace je ve spodní části opatřena odpadním pytlem pro sběr jemného prachu.

 

Odpadní nádoba

Sběrná nádoba má rychlý pákový systém pro zajištění nebo uvolnění a nezávislá kolečka pro snadnou manipulaci.

 

Cyklonový systém

Cyklonový dvoustupňový odsávací systém poskytuje více účinnosti než srovnatelné jednostupňové odsavače. Větší nečistoty jsou odděleny a spadnou do odpadní nádoby  dříve, než by je proud vzduchu donesl do druhé fáze filtrování. Tento systém zabezpečuje konstantní sání a výkon jednotky.

 

Dálkový ovladač

Radiofrekvenční dálkové ovládání funguje až do vzdálenosti 15 metrů od cyklonu.
Na dálkovém ovladači je možné nastavit časovač na dobu 2, 4, 6 nebo 8 hodin.

 

Výkon a snadná obsluha

JET Cyklonová filtrační jednotka má bezkonkurenční filtrační vlastnosti a nejlepší odsávací výkon při odsávání třísek a prachu od strojů. Dokáže se jedinečně přizpůsobit typu použití, což přispívá k jednoduchému a snadnému použití. Pevná konstrukce stroje a nižší hlučnost, než mají odsavače, zajišťují pohodlnou práci v dílně i po delší době. Pro snadnější a pohodlnější ovládání je cyklon vybaven dálkovým ovladačem.

Nabízené modely mobilních cyklonů jsou vhodné k umístění v malé dílně nebo střední řemeslné dílně. Jednotlivě lze připojit až tři stroje najednou nebo můžete cyklon připojit k pevnému rozvodnému potrubí ve Vaší dílně a zabezpečit tak odsávání od všech strojů.

Mobilní cyklony poskytují trvale vysokou produktivitu. Jejich výhoda oproti odsavačům je patrná zejména při kombinaci s klasickými stroji a bruskami, kdy vzniká hodně jemného prachu. Mikrofiltrační nástavec má velkou filtrační plochu, kterou můžete čistit bez rozdělávání. Tím je zajistěn dlouhodobý konfort filtrace.   

Nádoba pro hrubý odpad je dostatečně velká a velmi snadno ji můžete vyčistit. Čištění nádoby je snadnější než výměna pytle s pružinovým kruhem. Nádoba na odpad je na kolečkách a k uvolnění nebo utěsnění dojde pomocí dvou excentrů. Při likvidaci velkých částí odpadu nepřijdete do kontaktu s jemným, zdravotně škodlivým prachem od brusky.

 

Podívejte se na video s cyklonovými odsávacími jednotkami JET

Jak připojit k jednomu odsávání více strojů?

S cyklonovou odsávací jednotkou JET jsem významně ušetřil

 

Nabídka odsavačů