Záruka za jakost

Záruka 2 roky

Na veškerý sortiment poskytujeme záruku 2 roky!

Kvalita provedení našich strojů, nástrojů i nářadí je pro nás velmi důležitá. Abychom si byli jistí, že každému z vás dodáváme kvalitní a výkonný produkt, poskytujeme nad rámec zákonem garantované odpovědnosti za vady i záruku 2 roky na veškerý sortiment pro spotřebitele, podniky a řemeslníky. Pro uplatnění záruky není nutné se registrovat, stačí uschovat doklad o koupi.

Před použitím produktu si vždy pečlivě přečtěte návod k obsluze, bezpečnostní pokyny a doporučení k produktu. Za závady vzniklé jeho nedodržením neneseme žádnou zodpovědnost. Podrobné informace o podmínkách záruky naleznete v sekci Záruční podmínky.


Doporučené použití strojů

Doporučený způsob použití strojů a elektronářadí stanovujeme dle naší klasifikace a řídíme se kombinací několika faktorů. Důležité zejména je, kdo bude produkt používat, jak ho bude zatěžovat a pro které práce je určený. Ujistěte se, že výběr vašeho produktu odpovídá zamýšlenému použití. Pro podrobnější informace nás neváhejte kontaktovat.


Stroj pro kutila

Kutil

Kategorie produktů s nižším výkonem, lehčí konstrukcí a menší kapacitou. Určeno pro příležitostné použití jednou osobou a malé pracovní zatížení, omezeně i pro náročnější práci. Vhodné pro domácí dílny nebo na údržbářské práce. Nedoporučujeme pro profesionální výrobu.
Předpokládané maximální využití produktu do 100 hodin ročně.


Stroj pro řemeslníka

Řemeslník

Kategorie produktů se středním výkonem, odolnější konstrukcí a vylepšenou ovladatelností oproti kategorii Kutil. Určeno pro použití až 4 osobami ve stavebnictví, tesařství či truhlářství. Vhodné pro malé a střední řemeslné dílny, školy, příležitostnou profesionální výrobu nebo údržbářské práce. Nedoporučujeme pro sériovou výrobu na směny.
Předpokládané maximální využití do 1000 hodin ročně. Při používání v profesionální nebo řemeslné výrobě je nutné zajistit pravidelný odborný servis.


Stroj pro profesionála

Profesionál

Kategorie produktů s vysokým výkonem, robustní konstrukcí a inovativními funkcemi. Určeno pro použití 4 a více osobami ve stavebnictví, tesařství či truhlářství. Vhodné pro střední a velké řemeslné dílny, školy, profesionální výrobu nebo údržbářské práce.
Předpokládané maximální využití do 1500 hodin ročně. Při používání v profesionální nebo řemeslné výrobě je nutné zajistit pravidelný odborný servis.