Možnosti platby

Nákup zboží v eshopu

Vybírejte z variant na dobírku, platba kartou VISA nebo MasterCard, kterou lze provést platbu kartou, přímo přes konkrétní banku, Google Pay a Apple Pay nebo klasicky bankovním převodem.

Zboží zasíláme balíkovou službou, přepravcem u zásilek paletových nebo můžete zvolit osobní odběr v IGM Prodejním centru.

Nákup na fakturu mohou získat i kupující podnikatelé, osoby fyzické či právnické podnikající podle živnostenského zákona nebo jiného zvláštního zákona, kteří ve vztazích s prodávajícím jednají v rámci své obchodní či jiné podnikatelské činnosti. Pro další informace kontaktujte naše obchodní oddělení. Všechny objednávky se řídí aktuálními Obchodními podmínkami IGM nástroje a stroje s.r.o.

Státní a obecní instituce - všechny místní úřady, školy, univerzity, nemocnice, vězení a jiné vládní příspěvkové organizace mohou nakupovat na fakturu a mohou získat zboží po předložení písemné, faxové nebo emailové objednávky s uvedením identifikačního čísla organizace a oficiálního čísla objednávky.

Nákup zboží na prodejně

Přijímáme platby v českých korunách, platba může být provedena v hotovosti nebo platební kartou (VISA, MasterCard) na IGM prodejním centru.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
 

Při objednávce v e-shopu je možné zvolit z následujících typů platby:

Snadno, rychle a bez obav...