Nabízíme Vám práci v IGM

Nabídka pracovních pozic pro specialisty, bežné pracovníky i studenty.

 

Proč právě IGM?

Jsme specializovaný distributor dřevoobráběcích strojů, nástrojů a nářadí. Naši zákazníci oceňují především skvělou nabídku jedinečných produktů, možnost nákupu přes internet nebo po telefonu z tištěného katalogu, výborně zpracované návody, technické  poradenství a především rychlé dodání objednaných produktů.  Vysokou kvalitu služeb poskytujeme svým zákazníkům a stejně se staráme o naše zaměstnance. Není rozhodující zda pracujete v expedici, na prodejně, vytváříte nové produkty nebo připravujete reklamní nabídky, rozhodující pro nás je zda máte dobrý úsudek, zdravý rozum a zájem o kvalitní a pečlivou práci rozmanitého charakteru v technickém oboru.
 

Co Vám v IGM nabízíme?

Především je to osobní  a přátelský přístup v menším kolektivu. Nabízíme odbornou a kvalifikovanou práci v jednosměnném provozu s celou řadou výhod a nadstandardních benefitů.  Jsou to například stravenky v hodnotě 100 Kč, dovolená navíc, zajištění pitného režimu zdarma (káva, čaj, voda). Pro brigádníky na technických a propagačních pozicích nabízíme flexibilní pracovní dobu a možnost práce z domova.
 

Hledáte práci na Praze-západ?

Pro rozšíření týmu v Tuchoměřicích, Praha-západ hledáme nové spolehlivé kolegy a kolegyně na plný i zkrácený úvazek. Nabízíme práci v malém distribučním centru v kolektivu cca 6-10 pracovníků na pozici pracovník zákaznického centra s angličtinou.
Zjistěte více o aktuálních volných pracovních pozicích zde:

• Pracovník zákaznického centra s angličtinou
 

Hledáte práci v Brně?

Pro rozšíření týmu v Brně Modřicích hledáme nové spolehlivé kolegy a kolegyně na plný i zkrácený úvazek. Nabízíme práci v malém distribučním centru v kolektivu cca 4-6 pracovníků na pozici Odborný prodavač truhlářských strojů.
Zjistěte více o aktuálních volných pracovních pozicích zde:

• Odborný prodavač truhlářských strojů
 

Sháníte celoroční brigádu v Brně nebo v Praze západ?

Pro rozšíření týmu na pobočce hledáme nové spolehlivé a pracovité kolegy/ně. Nabízíme práci v malém distribučním centru v kolektivu cca 5 pracovníků v jednosměnném provozu s různorodou prací.
Zjistěte více o aktuálních volných pracovních pozicích pro studenty zde:

Informujte se telefonicky o možnostech brigády

 

 

 

Zaujala Vás naše pracovní nabídka a splňujete námi kladené požadavky?
Neváhejte a kontaktujte nás zasláním svého životopisu co nejdříve na prace@igm.cz

Dovolujeme si Vás informovat, že kontaktujeme pouze vybrané kandidáty. Pokud nebudete kontaktování do dvou týdnů od odeslání Vaši žádosti, považujte svoji žádost za zamítnutou.
 

Adresa:
Personální oddělení,
IGM nástroje a stroje s.r.o.
V Kněžívce 201
25267 Tuchoměřice, Praha-západ
e-mail: prace@igm.cz
tel. č.: +420 220 950 910

 

Nabídka pracovních míst byla aktualizována 2. 5. 2018.