IGM je rodinná česká firma stojící na perfektním zákaznickém servisu

Nabízíme širokou škálu kvalitních a hodnotných strojů, nástrojů a nářadí. Náš týmový, přátelský a odborně vyškolený personál poskytuje nadstandardní služby již od roku 1997.

• Přes 20 let zkušeností v oblasti strojů a nástrojů pro práci se dřevem
• Rozsáhlá nabídka, dobře zásobený sklad a kvalitní produkty
• Konkurenční ceny na internetu, v prodejně nebo po telefonu
• Odborné poradenství, které vám pomůže vybrat ten správný nástroj pro vás
• Předprodejní i poprodejní zákaznický servis

 

Profil společnosti

Společnost IGM patří mezi přední společnosti na trhu se stroji, nástroji a nářadím a to jako významný distributor a výrobce s několika vlastními prodejními a testovacími centry a internetovým obchodem. Nabízíme přátelské a osobní služby pro tisíce obchodníků a zákazníků mezi které patří výrobní podniky, živnostníci i kutilové z tuzemska i zahraničí.

Stěžejní nabídku tvoří produkty pro truhláře, nábytkáře a všechny nadšence, kteří rádi pracují se dřevem.

Více než 10.000 produktů nakupujeme od renomovaných výrobců z celého světa včetně českých firem a také sami vyrábíme pod vlastní značkou. Neustále sledujeme nejnovější trendy. Vyvíjíme a vybíráme pro Vás kvalitní a zajímavé produkty, které Vám usnadní a zproduktivní Vaši práci se dřevem.

Všechny produkty pro Vás máme zahrnuty v barevném ročním katalogu o více než 200 stranách s perfektním technickým popisem a cenou u každého produktu. Registrovaným zákazníkům a prodejcům poskytujeme nadstandardní propagační a marketingový servis včetně zasílání tištěných katalogů a kvartálních minikatalogů s akční nabídkou a novinkami.

Od nás můžete očekávat pouze kvalitní služby, na které se můžete 100% spolehnout. Zákaznický tým IGM poskytuje zdarma technické poradenství při nákupu, kompletní zákaznickou podporu, informace o dodání, speciální nabídky za výhodné ceny. Řešení reklamací a odborný servis strojů, nástrojů i elektronářadí provádíme s největší pečlivostí a vždy hledáme to nejlepší řešení pro zákazníka.

Díky neustálým inovacím, bezkonkurenční nabídce, skvělým cenám i spokojenosti zákazníků naše společnost obchodně každým rokem roste.