Produktům IGM můžete důvěřovat.

Na všechny stroje, nástroje i nářadí poskytujeme záruku 2 roky.

Jsme si jisti kvalitou námi dodávaných produktů a proto poskytujeme 2 letou záruku, bez nutnosti dodatečné registrace. Podrobné kompletní informace o používání produktů a podmínkách záruky jsou volně zveřejněné na www.igm.cz. Před použitím produktu si pečlivě přečtěte podmínky záruky, návod k obsluze, bezpečnost práce a doporučení k produktu.


Klasifikace strojů:

Pro naši klasifikaci strojů a elektronářadí používáme kombinaci několika faktorů jako, kdo bude produkt používat, jak dlouho, jak často, jak bude namáhaný a pro jaké práce je určen. Cena je také jedním z faktorů. Ujistěte se, že výběr Vašeho produktu odpovídá jeho použití. Pro technické rady a informace kontaktujte naše specialisty na zákaznické lince, navštivte naše prodejní a testovací centra v Tuchoměřicích u Prahy a v Brně - Modřicích nebo se obraťte na naše autorizované prodejce.


Kutil

Kategorie produktů s nižšími výkonovými parametry, menší kapacitou a lehčí konstrukcí. Zaměřené na nízkou cenu. Určeno pro použití jednou osobou, obecně pro příležitostné lehké práce, omezeně pro náročnější práci. Používá se převážně v domácích dílnách nebo údržbách. Nedoporučujeme používat v profi a průmyslových výrobách. Předpokládané maximální využití produktu do 100 hodin ročně.


Řemeslník

Kategorie produktů s vyšším vy´konem, těžší konstrukcí a vylepšenou ovladatelností. Vhodné pro použití 1 - 4 osobami obvykle v malé nebo střední dílně ve stavebnictví, tesařství, truhlářství, pro školní výuku, údržby a příležitostně profi výroby. Taktéž je ocení nadšený kutil nebo domácí uživatel. Vhodné pro menší zakázky, montáže, opravy a pod. Předpokládané maximální využití do 1000 hodin ročně. Při používání v profi nebo řemeslné vy´robě je nutné zajistit pravidelný odborný servis.


 

Profesionální výroba

Kategorie produktů s vysokým výkonem a odolnou konstrukcí. Určeno pro používání 4 a více lidí obvykle střední a velké zakázkové výroby, jako jsou truhlárny, výroby nábytku, stavební společnosti, tesařské dílny, odborné školy, údržby a pod. Produkty v této kategorii ocení i řemeslník nebo zručný kutil. Určeno pro profesionální použití do 1500 hodin ročně. Při používání v profi nebo řemeslné výrobě je nutné zajistit pravidelný odborný servis.


Průmyslová výroba

Kategorie produktů s nejvyšším výkonem, odolnou konstrukcí a maximální přesností. Určeno pro používání 6 a více lidí obvykle v sériové výrobě, jako jsou truhlárny, výrobní provozy, výrobní linky. Produkty v této kategorii jsou určeny pro maximální zatížení vícesměnným provozem. Produkty v této kategorii je nutné pravidelně kontrolovat a odborně servisovat.