Kreg Nosič deskového materiálu
Kreg Nosič deskového materiáluKreg Nosič deskového materiáluKreg Nosič deskového materiáluKreg Nosič deskového materiáluKreg Nosič deskového materiálu

Kreg Nosič deskového materiálu


Ceníková cena
677 Kč
819 Kč s DPH

Skladová dostupnost:
Expediční sklad (dodání 1-2 dny)
10 ks

Kód
KMA3000

51


• Přenášejte desky o délce až 2,5 metru. – Stačí nasadit nosič na horní hranu obrobku a zvednout!
• Ergonomická rukojeť poskytuje pevný a pohodlný úchop.
• Čelisti s GripMaxx povrchem udrží desky až do tloušťky 19 mm.
• Maximální nosnost 45 kg.
• Pevný a bezpečný úchop bez poškození, promáčknutí nebo otisků na materiálu.


Bezpečně přenášejte deskové materiály s Kreg Nosičem deskového materiálu. Obtížné přenášení překližkových a jiných velkých desek je jednodušší než kdykoli předtím. Stačí jen nosič nasadit na horní hranu desky a zvednout!

Díky tomuto nosiči můžete přenášet deskový materiál o délce až 2,5 metru sami bez rizika poškození materiálu. Jednoduše nasaďte nosič na horní hranu desky a pomocí rukojeti desku zvedněte. Nosič se automaticky přizpůsobí tloušťce materiálu. Čelisti jsou vybaveny GripMaxx protiskluzovým povrchem, aby poskytovaly pevný a bezpečný úchop bez poškození, promáčknutí nebo otisků na materiálu – dokonce ani na dýhovaných deskách.

Ergonomická rukojeť poskytuje pevný a pohodlný úchop. Síla upnutí je závislá na hmotnosti obrobku, takže máte vždy dostatečnou sílu na jeho přenesení.

Ať už kupujete desky v obchodě, převážíte je z jednoho místa na druhé nebo je přesouváte při řezání, Kreg Nosič deskového materiálu je skvělým doplňkem pro každého kutila i profesionála.

 


Dokumenty v aktuálním umístění:
 • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  Mohlo by Vás zajímat
  Aktuality
  Tipy na vánoční dárky

  08/12/2022 - Tipy na vánoční dárky

  ...